Úvodník

Vítejte v Klubu Alvey! Na místě, kde s vámi chceme sdílet myšlenky a nápady a dokonce vás i pobavit. Prozkoumejte všechny stránky a jsme si jisti, že zde najdete užitečné a zajímavé informace, jak pro práci, tak pro volný čas. Doufáme, že se vám Klub Alvey bude líbit a podělíte se s námi o svůj názor.

2017/02: Mistři v oblasti automatizačních služeb

Před více než 50 lety začala společnost Alvey budovat své znalosti ve světě paletizačních a logistických procesů. V současné době je již Alvey na trhu zavedenou značkou a představuje spolehlivého partnera, který vám pomůže realizovat vaše nové projekty.

Ale stačí to? Jak byste se cítili, kdybyste měli to nejlepší auto na trhu, ale žádné servisní místo? A nevěděli, jak získat náhradní díly nebo koho požádat o radu. 

Cílem servisního oddělení společnosti Alvey je pečovat o vaše pohodlí a umožnit vám soustředit se na řízení svých výrobních linek bez obav o fungování logistického a paletizačního zařízení.

Nemusíte mít obavy! My v Alvey se o vaše zařízení postaráme!

Tým našeho servisního oddělení se skládá ze 40 vysoce kvalifikovaných a zkušených pracovníků (techniků, programátorů, obchodníků, administrativních spolupracovníků), kteří sídlí v našich četných evropských pobočkách (v Belgii, Francii, Velké Británii a České republice). Tento tým má jediný cíl: podporovat vás 24 hodin denně po celý rok tak, aby vaše výrobní zařízení řádně fungovalo a pomoci vám v případě problémů. Toto jsme schopni zajistit díky našemu Hotline systému. 

Výzkum prokázal, že preventivní servis - na rozdíl od reaktivního servisu - je nejlepší způsob, jak snížit celkové náklady. Preventivní údržba sama o sobě přináší nižší náklady, ale také snižuje nebo zamezuje nákladným neplánovaným prostojům vaší výroby. Tým Alvey vám může poradit v oblasti preventivní údržby formou inspekcí anebo může tento servis přímo provádět za vás.

continuous improvementSvět se neustále mění a zdokonaluje. Zatímco zařízení Alvey mohou běžet po celá desetiletí, vaše podnikání se během této doby velmi pravděpodobně změní, stejně jako celý průmysl. Proto můžeme provádět modernizaci vašich linek pomocí nových softwarových verzí PLC, lepších a uživatelsky přívětivějších dotykových panelů, přizpůsobit citlivé části zařízení současným bezpečnostním normám, zvýšit rychlost, upravit uspořádání anebo přesunout části nebo celé linky na nové místo.

Servisní tým Alvey nepracuje izolovaně. Nesmírně důležité je pro nás pochopit vaše potřeby a čerpat cenné zkušenosti z provozu linek. Toho můžeme dosáhnout pouze tím, že vám – našim zákazníkům – budeme naslouchat.

Kromě toho servisní tým úzce spolupracuje s konstrukčním oddělením Alvey a tím zaručuje, že námi dodávaná řešení mají špičkovou úroveň. V neposlední řadě také velmi úzce spolupracujeme s našimi dodavateli.

Společnost Alvey často vystavuje na významných odborných veletrzích. Netřeba zdůrazňovat, že budeme velmi rádi, když nás zde navštívíte. Navíc jsou pro vás dveře v našich výrobních závodech v Deerlijku (Belgie) a Podivíně (Česká republika) vždy otevřené. Stačí jen zavolat a my vám vše rádi předvedeme.

Renaud Vanrysselberghe
ředitel servisu 

Pro více informací kontaktujte náš servisní tým

Předchozí články

    Certifikace

    Kontakt