Alvey představuje novou technologii řízení: EvoLink

17-05-2016

V oblasti průmyslové automatizace probíhá neustálý a nezadržitelný vývoj. Dochází k vylepšování stávajících technologií a řidících systémů, vyvíjejí se zcela nová automatizovaná řešení. Skupina Alvey Group se dlouhodobě také podílí na tomto procesu a naše motto "We Help You Adapt and Evolve" pro nás není jen prázdná fráze, ale závazek.

S potěšením oznamujeme, že tentokrát přicházíme s technologickou inovací, která může zásadně změnit způsob, jakým se v současné době dodávají a instalují dopravníkové systémy. Dokáže totiž zredukovat čas na instalaci u zákazníka až o 50%. Tato naše nová technologie se jmenuje EvoLink. 

EvoLink logo

Veškeré informace o technologii EvoLink a jejích přínosech najdete na nových produktových stránkách na adrese www.alvey-evolink.eu.

EvoLink website

Přijďte nás navštívit na veletrh CeMAT

EvoLink bude oficiálně představen našim zákazníkům a obchodním partnerům na letošním veletrhu CeMAT v německém Hanoveru, který se koná od 31. května do 3. června 2016. Těšíme se na Vaši návštěvu na našem stánku F26 v pavilonu 27.

Máte zájem přijet? Připravili jsme pro Vás volné vstupenky na CeMAT!

Stačí nám napsat na email marketing@manex.eu a my vám obratem zašleme registrační kód. Pomocí něj se zaregistrujete na stránkách veletrhu a získáte bezplatný vstup.

Pokud nás nemůžete navštívit na CeMATu, rádi se s Vámi spojíme a domluvíme se na individuální schůzce v termínu, který Vám bude vyhovovat.

EvoLink card

Certifikace

Kontakt