Den otevřených dveří v Alvey Manex přilákal téměř 700 návštěvníků

10-09-2014

V pátek 5. září pořádala společnost Alvey Manex a.s. ve svém výrobním areálu v Podivíně Den otevřených dveří pro širokou veřejnost. Akce se setkala s velkým ohlasem, přišlo téměř 700 návštěvníků.

Na programu byla prohlídka showroomu i celé výrobní haly, kde bylo k vidění kompletní paletizační zařízení. Na volné ploše byla připravena spousta atrakcí pro děti i dospělé. Vystoupilo dětské divadlo Koráb, specialisté na bojová umění i další účinkující, s technikou přijeli dobrovolní hasiči z Podivína a Policie Břeclav. Společnost Agrotec představila vozy Škoda a KIA. Dárky nadšeným dětem poskytli partneři akce z řad našich zákazníků a partnerů: Adriana, Hamé, Olma a Agrotec. O zvukový doprovod se postaral moderátor Rádia Jih Tom Blecha.

V podvečer přišla na řadu živá hudba. Na hlavním pódiu vystoupily 3 kapely - nejprve začínající The Surprise z Velkých Pavlovic (mezi jejímiž členy jsou i 2 zaměstnanci Alvey Manex), dále pak osvědčená místní skupina In Vino Musica z Podivína a nakonec hlavní hvězda večera, pražský Walda Gang.  

Den otevřených dveří měl ale kromě zábavy také cíl pomoci dobré věci. Výtěžek z dobrovolného vstupného se firma rozhodla věnovat na konto dětského oddělení Nemocnice Břeclav. Děkujeme tímto všem přispěvatelům, podařilo se vybrat krásnou částku 20.000 Kč.

Doufáme, že všichni návštěvníci odcházeli spokojeni a těšíme se na shledanou na některé z dalších akcí!

 

Partneři akce

Certifikace

Kontakt