Scott oznamuje uzavření strategického partnerství se SAVOYE

04-12-2020

S potěšením oznamujeme globální strategické partnerství se SAVOYE, která je jednou z předních světových společností zabývajících se vysokorychlostními skladovacími a vychystávacími systémy.

Scott Savoye shuttleToto partnerství umožní společnosti Scott doplnit své systémy pro manipulaci s materiálem a logistiku o důležitou součást - technologii pro automatické skladování a vychystávání kartonů. Tato technologie bude zaintegrována do našich vlastních dopravníkových, třídicích a paletizačních systémů a umožní nám nabízet ucelená řešení typu end-to-end.

Přečtěte si celou tiskovou zprávu

O společnosti SAVOYE

SAVOYE je globálním hráčem v navrhování, výrobě a integraci strojů a automatizovaných systémů pro intralogistiku a softwarová řešení Supply Chain, a nabízí tak kompletní řadu řešení splňujících potřeby logistických organizací, od nejjednodušších po nejsložitější, které dodává firmám ze segmentu SME a klíčovým zákazníkům.

Od 20. ledna 2020 jsou dvě hlavní odbornosti SAVOYE spojeny do dvou oblastí: 

Pokročilý software, publikování softwarových balíčků pro Supply Chain Execution (OMS, WMS, WCS, TMS, EDI), včetně následujících stěžejních produktů: LM XT, LOGYS, MAGISTOR, LM TMS, LM OMS.

Pokročilé technologie pro návrh, výrobu a integraci intralogistických systémů a jejich řadu automatizovaných a robotických řešení typu goods-to-person pro těžké náklady (MAGMATIC) a lehké náklady (X-PTS), systémy přípravy objednávek, automatizované balicí stroje (JIVARO , E-JIVARO a PAC 600), dopravníky (INTELIS).

SAVOYE má mezinárodně tři divize: Savoye North America Inc. v USA, Savoye China v Asii a Savoye Europe & MEA.

Savoye má po celém světě 760 zaměstnanců a v roce 2019 dosáhl obratu 130 milionů EUR.

Certifikace

Kontakt