Montážní služby

Naše montážní týmy provedou odbornou instalaci nových či repasovaných zařízení do vašich stávajících linek. A to včetně napojení dopravníkových tras, kompletace elektrické kabeláže, doplnění programových komunikací, apod.

Montáže, úpravy a modernizace zařízení

InstallationNabízíme montáž, demontáž, stěhování, úpravy či repase starých balicích, dopravních nebo manipulační zařízení, bez ohledu na značku nebo typ. Náš zkušený montážní tým zvládne prakticky jakýkoli úkol, včetně napojení na dopravní trasy, elektrické kabeláže, softwarových rozhraní, apod.

Modernizace zastaralých zařízení a dopravníků přinášejí značné zvýšení efektivity provozu linek. Provádíme výměny řídících systémů i programové úpravy u zařízení pracujících na platformách SIMATIC S5, S7 a Allan Bradley.

Pronájem montérů a programátorů

Nabízíme služby našeho zkušeného týmu montérů, elektromontérů a programátorů. Tito specialisté provádějí na základě smlouvy celou škálu kvalifikovaných prací podle požadavků zákazníka, ať už potřebujete technickou pomoc, montáž zařízení, demontáž nebo jiné odborné práce. K dispozici jsou vám:

  • Montéři
  • Elektromontéři
  • Programátoři

Certifikace

Kontakt