Spolupráce s VUT Brno

Společnost Scott Automation a.s. dlouhodobě spolupracuje s VUT Brno. Mezi našimi zaměstnanci je v současnosti přibližně 10 bývalých studentů této univerzity a rádi přivítáme další.

Aktuálně hledáme zejména vývojáře software, programátory PLC a další pozice. Celý seznam najdete zde.

Prohlídka závodu Podivín březen 2019

Pokud máte zájem o průmyslovou automatizaci a rádi byste se dozvěděli více ze zákulisí velkých projektů, přijeďte se podívat k nám do Podivína na prohlídku firmy.

Vybrat si můžete dopolední termín od 9:00 hod. nebo odpolední od 12:00 hod. Přijít můžete už během 30 min před začátkem prohlídky. Předpokládaná délka celé prohlídky je 1,5 hodiny. Navštívíme mimo jiné i showroom a výrobní halu s velkým paletizačním zařízením.

Adresa:  Scott Automation a.s., Úlehlova 36/49, 691 45 Podivín

Každému účastníkovi bude proplacen paušál 100 Kč na cestovní náklady. 

Fotogalerie ze Dne firem 9. března 2017

Chtěli bychom tímto poděkovat všem letošním návštěvníkům našeho stánku za projevený zájem, ohlas byl opravdu veliký.

Přednáška generálního ředitele na FSI

Dne 15. dubna 2015 proběhla první přednáška ředitele, pana Maartena van Leeuwena, na Fakultě strojního inženýrství VUT Brno.

Přednáška se uskutečnila v angličtině a kromě rad, jak si vybudovat úspěšnou kariéru, se na ní studenti dozvěděli spoustu praktických postřehů z prostředí realizace automatizačních projektů, ale i ze života obecně.

Akce se setkala s velmi kladným ohlasem a pan ředitel se již těší na další přednášku, která proběhne pravděpodobně na podzim roku 2015.

Certifikace

Kontakt