Turistické tipy

V blízkosti našich podniků se nachází spousta krásných míst, která stojí za návštěvu. 

Ať už se vydáte do Belgie, Francie nebo České republiky – vždy u nás budete vítáni.

Belgie, Oudenaarde

Historické město Oudenaarde je slavné především díky svým sbírkám gobelínů a starobylé radnici. Je to také ideální výchozí bod pro výlety do romantické lesnaté oblasti vlámských Arden.

Francie, Lorient

Lorient je moderní přístavní město nacházející se v oblasti Bretaně. Slavné je díky svým keltským festivalům a tradicím a také typickému pobřeží Atlantiku s ostrými útesy a spoustou ostrůvků.

Francie, Marseille

Nejstarší francouzské město, velkolepě rozložené mezi mořem a horami, kypí bohatým kulturním životem. Navštívíte-li toto centrum oblasti Provence, budete žasnout nad výtvory přírody i člověka.

Česká republika, Bořetice

Bořetice jsou typickou jihomoravskou vesnicí, vyznačují se však stále živými folklórními tradicemi a výrobou špičkových vín. Díky husté síti cyklostezek a blízkosti Lednicko-Valtického areálu jsou ideální destinací pro milovníky výletů na kole.

Česká republika, Brno

Brno je počtem obyvatel i rozlohou druhé největší město v České republice. Město leží na soutoku řek Svratky a Svitavy. K nejvýznamnějším dominantám města patří hrad a pevnost Špilberk a kousek od města hrad Veveří, který leží nad Brněnskou přehradou.

Certifikace

Kontakt